Футбольний клуб «Березино» став переможцем підгрупи південь Першої ліги Чемпіонату Одеської області
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/16-237x150.jpg)
Футбольний клуб «Березино» гідно представляє Тарутинську громаду у Чемпіонаті Одеської області з футболу 2021 року. Днями завершився груповий етап Першої ліги Чемпіонату Одеської області з футболу. Серед 8 команд підгрупи південь цього турніру наша футбольна команда зайняла І місце, набравши 30 очок, ФК «Березино» обійшов… Докладніше