Посадові особи Тарутинської селищної ради долучились до вакцинації від СOVID-19
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/1-250x140.jpg)
Враховуючи те, що вакцинація це єдиний дієвий спосіб запобігання коронавірусній хворобі, посадові особи апарату та структурних підрозділів Тарутинської селищної ради долучились до вакцинації. Станом на 22 вересня 2021 р. 50 % працівників селищної ради вакциновані від СOVID-19. Здійснивши щеплення, вони потурбувались про власну безпеку та… Докладніше