АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ПІДТРИМКИ АГРАРНОГО СЕКТОРУ

Друк

Про актуальні питання підтримки аграрного сектору, а саме: про підтримку заходів по нарощуванню виробництва продукції рослинництва, збереженню родючості ґрунтів та розвитку органічного землеробства йшлося сьогодні на семінарі, який відбувся в Тарутинській селищній раді.

Мета семінару: інформування товаровиробників щодо досягнень науки, передового досвіду в галузі сільського господарства та реалізації заходів передбачених Регіональною програмою розвитку агропромислового комплексу Одеської області на 2019-2025 роки «Аграрна Одещина» та Програмою розвитку агропромислового комплексу Болградського району на 2024-2025 роки.

У заході взяли участь: Наталія Смертенюк, заступник начальника управління з питань земельних відносин Департаменту аграрної політики Одеської ОВА, Михайло Садаклієв – голова Болградської районної ради, Олександр  Іорданов - заступник голови Болградської РВА, Олена Сілоч – заступник Тарутинського селищного голови, керівники і представники передових компаній Одеської області, працівники відділу економіки, інвестицій та сільського господарства селищної ради, керівники сільгосппідприємств та старости старостинських округів Тарутинської громади.  

Наталія Смертенюк акцентувала увагу на регіональних, державних та інвестиційних програмах, якими можуть скористуватися сільгоспвиробники.

Власник компанії  «Оleum_Іmperium» Артем Родіонов розповів, як розвивається  крафтове виробництво олії холодного віджиму.

Сергій Карамавров - керівник компанії  "Енейті", офіційний дистриб’ютер техніки та технологій «Mzuri» на півдні України ознайомив присутніх з  універсальними машинами, які дозволяють висівати усі сільськогосподарські культури одним агрегатом. Також   технологія Mzuri передбачає обробку грунту та накопичення в ньому поживних речовин для рослин.

Виконавчий директор ФГ «У Самвела» Світлана Петренко розповіла про можливості та переваги застосування препаратів водоростей у сільському господарстві.

Іван Ротань, головний державний інспектор Південного Міжрегіонального управління Дежпраці в Одеській області звернув увагу присутніх на дотриманні безпеки та інструкцій охорони праці на сільськогосподарських виробництвах.

Проведений семінар був змістовним, цікавим та дуже актуальним, оскільки сільськогосподарське виробництво займає більшу частину економіки Тарутинської громади.

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.