ПРЕДСТАВНИКИ ОДЕСЬКОЇ ОВА ВІДВІДАЛИ ТАРУТИНСЬКУ ГРОМАДУ
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/0-02-05-a21fb9e257c93168019b05405ad0046c8bc1b8d4e49941ff6535c9eb262bffd0_45f8a4310c23f6c1-250x150.jpg)
Сьогодні в Тарутинській селищній раді відбулась робоча зустріч Олександра Гофмана, радника заступника голови Одеської ОВА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Сергія Кропиви та спеціалістом Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА Наталії Смертенюк з Тарутинським селищним головою Савою Чернєвим, заступниками… Докладніше