ВИПУСКНИКИ-2024 РОКУ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПОКОЛІНЬ
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/БЛ-0-250x150.jpg)
У тяжкі часи випробувань для українців Асоціація професіоналів довкілля ініціювала Загальнонаціональну акцію єднання та віри «Випускники-2024 року для майбутніх поколінь», щоб кожен випускник зміг посадити дерево в своєму місті, містечку чи селі, яке символізуватиме віру в нашу Перемогу. Випускники Березинського ліцею також долучилися до загальнонаціональної… Докладніше