В ТАРУТИНСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ ВІДБУЛОСЬ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ VIII СКЛИКАННЯ
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/0-02-05-befbf2efc9df3d5cf077ca52a3fe93b48166d51c78a81c0046eb5795fd977f14_dc9d35612b593f95-250x150.jpg)
Сьогодні під головуванням секретаря Тарутинської селищної ради Анетти Куракової відбулось пленарне засідання чергової 48-ї сесії Тарутинської селищної ради VIII скликання. У засіданні взяли участь: депутати Болградської районної ради Олександр Павлов, Марія Горєлко, заступник селищного голови Олена Сілоч, секретар виконавчого комітету селищної ради Олена Абрамова, керівники… Докладніше