ВЕСНЯННЕ ПРИБИРАННЯ У ТАРУТИНСЬКОМУ ПАЛ
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437409644_1118190952762532_5169208176767163396_n-250x150.jpg)
Працівники та учні Тарутинського професійного аграрного ліцею долучилися до весняного прибирання території, яке щорічно проводиться до Дня довкілля. Паралельно у закладі тривала і заміна вікон у навчальному корпусі, яка стала можливою завдяки благодійному фонду “Шляхетна справа”, його директору Сергію Шутову та міжнародним партерам фонду. Адміністрація… Докладніше