ПРЕДСТАВНИКИ ОДЕСЬКОЇ ОВА ВІДВІДАЛИ ТАРУТИНСЬКУ ГРОМАДУ

Друк

Сьогодні в Тарутинській селищній раді відбулась робоча зустріч Олександра Гофмана, радника заступника голови Одеської ОВА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Сергія Кропиви та спеціалістом Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА Наталії Смертенюк з Тарутинським селищним головою Савою Чернєвим, заступниками селищного голови Оленою Сілоч та Олексієм Судаком.

У ході зустрічі представники облдержадміністрації ознайомилися зі станом справ у всіх сферах життєдіяльності Тарутинської громади, обговорили з керівництвом селищної ради питання фінансування та проблеми громади, які потребують термінового вирішення. Головою громади було запропоновано для першочергового розв’язання ряд нагальних питань територіальної громади: соціального захисту, у сферах охорони здоров’я та освіті, розвитку туризму, дорожнього і комунального господарств, реалізація виробничих проєктів за рахунок коштів інвесторів.

За результатами співбесіди Тарутинська селищна рада надасть інформацію щодо допомоги громаді у вирішені невідкладних питань на комунікаційні платформи «Спільнота» та «DREAM».

DREAM - це державна електронна екосистема, яка забезпечує єдиний цифровий маршрут для всіх проектів відбудови та дозволяє приймати ефективні рішення щодо залучення інвестицій, розвитку окремих галузей, громад та територій.

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.