В ТАРУТИНЕ ВІДБУЛИСЯ РАЙОННІ ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ.ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ»

Друк

Сьогодні, 26 квітня у селищі Тарутине відбувся ІII (районний) етап змагань зі спортивного орієнтування в рамках загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч.Всеукраїнські шкільні ліги».

У змаганнях взяли участь команди «Біла лисиця» Тарутинського ліцею та «Хамелеон» Холмського ліцею Арцизької громади.

Спортивний захід традиційно розпочався урочистим відкриттям з виконанням Державного Гімну України. Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять полеглих захисників України та померлих ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Танцювальний колектив «Талісман» Тарутинського БК (керівник А.Цвяткова) виконав патріотичний флеш-моб.

Перший заступник голови Болградської РДА Валерій Єребакан, голова Тарутинської селищної ради Сава Чернєв та начальник відділу освіти, молоді та спорту Тарутинської селищної ради  Оксана Кушнір привітали команди та побажали усім миру, наполегливості, нових спортивних висот та перемоги найсильнішим.

Змагання зі спортивного орієнтування відбулися в центральному парку с-ща Тарутине. Хлопці та дівчата демонстрували свої вміння орієнтуватися на місцевості та найшвидшого знаходження заданих контрольних пунктів.

Нині це не просто змагання зі спортивного орієнтування, а підготовка життєво необхідних навичок та умінь молоді. Насамперед розвиток стратегічного мислення, подолання перешкод та швидке прийняття рішень.

Команди достойно пройшли шлях змагань та спортивної боротьби. Кожен з дітей проявив свої найкращі якості, вміння спортивного орієнтування та чудовий стан фізичної підготовки.

Відтак за результатами змагань переможцем районного етапу змагань зі спортивного орієнтування стала команда «Біла лисиця» Тарутинського ліцею, яка здобула право брати участь у змаганнях ІV обласного етапу «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги».

Командам та усім учасникам змагань вручили Кубки та медалі.

Бажаємо юним орієнтувальникам подальших успіхів та великих досягнень у спорті!

Разом Переможемо!

Дякуємо ЗСУ за можливість займатися спортом!

 

  

 

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.