Відділ соціального захисту населення повідомляє

Друк

Наразі в Україні, і в Одеській області, впроваджується Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?», ініційована першою леді України Оленою Зеленською.

Мета програми – сформувати оптимальну модель надання психологічних послуг населенню, сприяти формуванню в суспільстві культури піклування про ментальне здоров'я, дати розуміння та показати інструменти, які допоможуть українцям дбати про свій внутрішній стан.

Так, згідно даних соціологічних досліджень, понад 90% українців мали хоча б один із симптомів тривожного розладу, а 57% перебувають у зоні ризику розвитку ментальних порушень. Українці не мають звички звертатися до фахівця: 31% громадян не вважають свої проблеми достатніми для цього. Зараз це основний бар’єр на шляху звернення за психологічною допомогою.

Так само, як здатність до адаптування, функціонування й навіть певного розвитку під час війни, перспективи повоєнного відновлення України значною мірою залежать від рівня емоційної солідарності громадян та культури піклування про ментальне здоров’я. Психологічні проблеми наростають непомітно, впливають на всі сфери життя та знижують здатність протистояти викликам.

Для того, аби зрозуміти із якими викликами стикаються мешканці Одещини щодо ментального благополуччя експерти програми «Ти як» проводять опитування серед громадськості щодо потреб у сфері забезпечення ментального благополуччя. Просимо максимально долучитись до анкетування за посиланням: https://forms.gle/4w2nWZz8s6kviwFq5

Також просимо залучити до оцінки потреб надавачів психосоціальних послуг зі сфери соціальної підтримки задля картографування послуг ПЗПСП в Одещині. Анкета для надавачів послуг розміщена за посиланням: https://forms.gle/1uaAbGneJdv3SSu78

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.