Урочистий захід з нагоди вручення орденів матерям загиблих воїнів «Герої завжди поміж нас»

Друк

Вже рік і чотири місяці в нашій країні точиться страшна, нещадна та жорстока війна. Захищаючи свою Батьківщину, гинуть найкращі її сини, цвіт нашої нації.

Великою печаллю та несамовитим жалем віддаються в наших серцях слова: «Загинув за Батьківщину!»

Але найважче, найболючише це усвідомити матерям загиблих воїнів, які народжували своїх кровиночок для миру і щастя.

Як повірити в те, що вже ніколи рідний синочок не прийде до рідної домівки, не пригорне своїх улюблених донечок, або не поведе своїх ще таких маленьких, але вже таких кмітливих синочка та донечку до першого класу.

Та тільки герої не будуть забуті. Вони залишаться в серцях рідних, та в пам’яті друзів, сусідів, знайомих, односельців.

Сьогодні 2 липня 2023 року біля памʼятного меморіалу загиблим воїнам в смт.Тарутине зібралися керівництво селищної ради, працівники установ селища та громадськість з приводу вручення громадської відзнаки - Ордена матері бійця - Кондуловій Алі Пилипівні та Самолюк Людмилі Миколаївні, який вручається за клопотанням громадської організації ветеранів та інвалідів АТО та захисників України.

До матерів загиблих воїнів та присутніх звернулися: селищний голова Сава Чернєв, голова громадської організації ветеранів і інвалідів АТО Тарутинщини, майор ЗСУ Іван Решотка та д’якон, волонтер Тарутинської церкви ЕХБ Юрій Чекан.

Усі присутні на заході вшанували пам`ять загиблих героїв Кондулова Володимира Васильовича і Самолюка Петра Леонідовича та всіх загиблих за свободу і незалежність України.

Захід завершився покладанням квітів до меморіальних дошок та пам`ятного меморіалу загиблим воїнам АТО.

Пам’ятаємо усіх Героїв, які віддали своє життя за наше майбутнє!

Слава Україні!

Героям Слава!

 

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.