В Болградській РВА обговорили пропозиції щодо створення госпітального округу в межах кластеру Болградського району

Друк

Сьогодні під головуванням начальника Болградської районної військової адміністрації Геннадія Бамбури  за участю голови Болградської районної ради Михайла Садаклієва, першого заступника голови Болградської РВА  Дениса Байлука, начальника відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Болградської  районної військової адміністрації Інни Гуткан, представників громад та керівників закладів охорони здоров’я Болградського району відбулась нарада щодо обговорення моделі госпітального округу в межах відповідного кластеру (району).

Від Тарутинської громади у нараді взяли участь: заступник Тарутинського селищного голови Олена Сілоч, головний лікар КНП «Тарутинська центральна лікарня» Юрій Савицький та економіст КНП «Тарутинська центральна лікарня» Інна Бучкова.

Під час наради керівники Арцизького, Болградського, Бородінського та Тарутинського закладів охорони здоров’я презентували свої медичні заклади з метою надання пропозицій щодо формування госпітального округу в межах району. Також свою думку щодо формування моделі висловили присутні представники громад, які є власниками закладів охорони здоров’я.

 Згідно з постановою КМУ від 28.02.2023 року № 174 «Деякі питання організації спроможної мережі закладів охорони здоров’я», кластерна лікарня має бути в адміністративному центрі району та надаватиме медичну допомогу пацієнту у разі найпоширеніших хвороб у середніх і тяжких випадках.

За результатами наради був складений протокол пропозицій щодо моделі госпітального округу на території Болградського району, який в подальшому начальник Болградської РВА Геннадій Бамбура презентує Департаменту охорони здоров’я Одеської ОВА.

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.