Зустріч селищного голови з представниками Міжнародного фонду допомоги та розвитку «Блакитний півмісяць»

Друк

Сьогодні до Тарутинської громади завітали Mustafa ERDEM – менеджер по Одеській та Миколаївській областях Міжнародного фонду допомоги та розвитку «Блакитний півмісяць» Туреччини та представники благодійного фонду «Буджак Реліф».

Під час зустрічі Тарутинського селищного голови Сави Чернєва з менеджером Міжнародного фонду та представниками благодійного фонду  були підписані акти прийому-передачі гуманітарного грузу, який був переданий Тарутинській селищній раді (консерви, медичні рюкзаки, буржуйки, брикети для опалення). Гості оглянули склад з гуманітарною допомогою.

Також були обговорені механізми надання необхідної допомоги згідно підписаного Меморандум про порозуміння між Міжнародним фондом допомоги та розвитку Блакитного півмісяця - IBC та Тарутинською селищною радою.

Тарутинський селищний голова подякував Mustafa ERDEM за підтримку українського народу, за те, що в такий складний для Туреччини час, неурядові організації країни знаходить можливість допомагати нам. Від імені жителів Тарутинської громади Сава Чернєв висловив щирі співчуття турецькому народу з приводу загибелі тисяч людей внаслідок потужного землетрусу.

 

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.