Вітаємо учнів Виноградівського та Петрівського ліцеїв, які представляли Тарутинську громаду на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії:
Лазарев Олександр (10клас) – ІІІ місце
Шаврієв Юрій (11клас ) – ІІІ місце
Щиро вітаємо призерів та їх наставників
Каражеляскову Оксану Леонідівну та Шаврієва Федора Георгійовича!
Їх перемога – це результат наполегливої праці, творчого пошуку й таланту. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, а завжди рухатися уперед, підкорювати будь-які вершини. Нехай на шляху до успіху вам завжди світить щаслива зірка!