Про автодорогу Ярове-Рівне-Лужанка

Друк

       Автомобільна дорога загального користування місцевого значення С162303 Ярове-Рівне-Лужанка загальною протяжність 11,8км внаслідок тривалої експлуатації зазнала значних руйнувань. А особливо аварійною вона є на ділянці с.Рівне – с.Лужанка протяжністю 7 км. Це фактично унеможливлює рух автомобільного транспорту та шкільного автобусу, який щоденно підвозить 22 дитини з с.Лужанка на навчання до Рівненського ліцею.

       Автодорога Ярове-Рівне-Лужанка перебуває на балансі державного підприємства «Служба місцевих автомобільних доріг», тому здійснювати ремонтні роботи цієї дороги Тарутинська селищна рада не може.

       Враховуючі гостру потребу у ремонті дороги Ярове-Рівне-Лужанка керівництво Тарутинської селищної ради ще у 2021 році зверталося до керівництва Одеської обласної державної адміністрації про необхідність термінового ремонту даної дороги. За ініціативи Тарутинського селищного голови та підтримки голови Одеської ОДА державним підприємством «Служба автомобільних доріг» виготовлена проектна документація та розпочаті відкриті торги на капітальний ремонт даної автомобільної дороги. Ремонтні роботи планувалося розпочати навесні 2022 року.

        Але у зв’язку з російським вторгненням в Україну та внесенням відповідних змін у законодавство торги не ремонт дороги Ярове-Рівне-Лужанка не відбулися.

        Тарутинська селищна рада звернулась до голови Болградської районної військової адміністрації Г.Бамбури щодо вжиття всіх необхідних заходів із здійснення робіт з ліквідації руйнувань дорожнього покриття та відновлення аварійної ділянки автомобільної дороги загального користування місцевого значення С162303 Ярове-Рівне-Лужанка. Вирішення даного питання знайшло підтримку у голови Болградської РВА. Очікуємо на його позитивне вирішення найближчим часом.

     

      

    

     

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.