В КНП «Тарутинський ЦПМСД» проводяться медичні скринінги дитячого та дорослого населення Тарутинської громади
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/2812221-250x150.jpg)
В КНП «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги» продовжується проведення медичних скринінгів дитячого та дорослого населення Тарутинської ОТГ з метою профілактики та вчасної діагностики хворб як серед місцевих жителів, так і внутрішніх переселенців. 27 грудня відбувся візит мобільної бригади лікарів Обласної дитячої клінічної лікарні в рамках… Докладніше