Відбулося пленарне засідання чергової сесії Тарутинської селищної ради
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/231222-250x150.jpg)
23 грудня селищний голова Сава Чернєв провів пленарне засідання заключної у 2022 році сесії Тарутинської селищної ради. Хвилиною мовчання усі присутні у сесійній залі вшанували пам’ять загиблих військових та мирних жителів України внаслідок збройної агресії російської федерації. На початку засідання депутати розглянули питання щодо підтримки… Докладніше