Заклади освіти Тарутинської громади – учасники благодійного освітнього проєкту Flowers4School
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/0212223-250x150.jpg)
Заклади освіти Тарутинської селищної ради долучилися до всеукраїнського благодійного проєкту Flowers4School, спрямованого на озеленення українських шкіл від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України. Мета проєкту – навчити дітей любити природу та вміти турбуватися про свою школу. Організатори надсилають учасникам коробки з цибулинами різних квітів. Це… Докладніше