Вітаємо ученицю Красненського ліцею Узун Анастасію з ІІІ місцем у обласному конкурсі ім.Т.Шевченка
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/2712221-250x150.jpg)
Щиро вітаємо ученицю 6 класу Красненського ліцею Узун Анастасію (вчитель Узун Тетяна Іванівна), яка посіла ІІІ місце у обласному етапі ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Пишаємось нашою ученицею і бажаємо Анастасії успіхів та нових здобутків! Вітаємо шановну Тетяну Іванівну… Докладніше