Селищний голова взяв участь в селекторній нараді Одеської ОВА

Друк

Сьогодні Тарутинський селищний голова Сава Чернєв в м.Болград взяв участь в селекторній нараді Одеської ОВА спільно з: начальником Болградської РВА Геннадієм Бамбурою, заступниками начальника Болградської РВА, заступником військового комісара Болградського РТЦК та СП В.Руснаком, начальником Болградського районного відділу поліції ГУ НП в Одеській області Р.Галкиним, керівниками структурних підрозділів Болградської РВА та головами інших громад Болградського району. Нарада відбулася під головуванням начальника ОВА Максима Марченко.

Під час наради Г.Бамбура та всі начальники РВА області звітували про стан справ у ввірених районах.

Про основні проблемні питання та недоліки у сфері бюджету та фінансів, що виникають у процесі планування та виконання місцевих бюджетів області доповіла директор Департаменту фінансів Одеської ОВА Марина Зінченко.

Директор Департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської ОВА Володимир Фролов доповів про соціально-економічну ситуацію в Одеській області за 9 місяців 2022 року.

Тетяна Дементьєва, директор Департаменту соціальної та сімейної політики Одеської ОВА, доповіла про стан підготовки місць для розміщення внутрішньо-переміщених осіб.

Також під час селекторної наради обговорили стан роботи щодо захисту об’єктів критичної інфраструктури області в умовах воєнного стану та про заходи щодо обмеження споживання електроенергії. З даного питання доповів Антон Шалигайло - директор Департаменту систем життєзабезпечення та енергоефективності Одеської ОВА.

Про стан захисних споруд цивільного захисту на території Одеської ОВА доповів радник начальника Одеської ОВА Ігор Скоромоха.

Після завершення селекторної наради очільник району Г. Бамбура надав ряд відповідних доручень керівникам структурних підрозділів Болградської РВА та головам громад району.

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.