Тарутинський селищний голова Сава Чернєв взяв участь у селекторній нараді Одеської ОВА

Друк

        12 жовтня 2022 року Тарутинський селищний голова Сава Чернєв спільно з начальником Болградської РВА Геннадієм Бамбурою, заступниками начальника Болградської РВА, заступником військового комісара Болградського РТЦК та СП В.Руснаком,   заступником  начальника Болградського районного відділу поліції ГУ НП в Одеській області С.Ряповим, керівниками структурних підрозділів Болградської РВА та головами інших громад району взяв участь у селекторній нараді Одеської ОВА, яка проходила під головуванням Максима Марченко ..

На початку наради начальник Болградської РВА Г. Бамбура поінформував про стан справ у районі.

Директор Департаменту фінансів Одеської ОВА Марина Зінченко доповіла про підсумки виконання місцевих бюджетів Одеської області за 9 місяців 2022 року в умовах воєнного стану та основні принципи їх формування на 2023 рік.

Під час наради також обговорили стан використання залишків освітньої субвенції, яка надійшла у 2021 році на оплату праці педагогічних працівників. З даного питання доповів директор Департаменту освіти і науки Одеської ОВА Олександр Лончак.

Антон Шалигайло, директор Департаменту систем життєзабезпечення та енергоефективності Одеської ОВА, доповів про стан роботи щодо захисту об’єктів критичної інфраструктури області в умовах воєнного стану.

Про стан захисних споруд цивільного захисту на території Одеської області доповів радник начальника Одеської ОВА Ігор Скоромоха.

По завершенню селекторної наради начальник Болградської РВА Геннадій Бамбура надав ряд відповідних доручень керівникам структурних підрозділів РВА та головам громад району.

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.