7 жовтня 2022 року Тарутинська громада провела в останню путь нашого земляка, мешканця села Виноградівка Ігоря Попаза, який загинув, захищаючи рідну землю від російських окупантів та захищаючи кожного з нас.
Усі небайдужі громадяни селища Тарутине та села Виноградівка «живим коридором» з українською символікою зустріли полеглого Героя, щоб віддати належну і, на жаль, останню шану земляку, який поклав своє молоде життя за мирне майбутнє, за нашу Україну.
У Свято-Миколаївському Храмі с. Виноградівка настоятель о. Олег провів заупокійну службу.
Страшне горе разом з сім’єю Ігоря прийшли розділити рідні, сусіди, односельці, військовослужбовці та усі небайдужі люди.
Мешканці громади, селищна рада та депутатський корпус висловлюють найщиріші слова співчуття батькам, дружині, сину та рідним з приводу непоправної втрати рідної людини.
Світла на вічна пам’ять тобі, наш Герою!
Ми ніколи не пробачимо агресору та не забудемо подвиг наших героїв!
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG-5df336eb882c711c4af6e53d0e0763b0-V.jpg)
btroz
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG-844d0014bd384baf8ecb2c8324e41e8c-V.jpg)
btroz