Оприлюднено перші результати національного мультипредметного тестування – 2022
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/0-02-05-ffcba5520d6d0351a72529b9bdfc5cc5af5c04f1853b41b68a63f9993d0ac7dc_beed5a2f61c4c1d-1-250x150.jpg)
Українським центром оцінювання якості освіти було оприлюднено перші результати національного мультипредметного тестування -2022. Випускниці Тарутинського та Серпневського ліцеїв – Пєлін Адріана та Врабій Вікторія отримали по 200 балів з 2-х предметів, та випускниця Тарутинського ліцею Тихонова Валерія склала 1 предмет на 200 балів. Старанність, наполеглива… Докладніше