Благодійником надав взуття власного виробництва для людей похилого віку
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/0-02-05-d10f87877d422e48a5903b7122de097ff1ab3b94ac48ddc05db9350b11321877_b043424537807eb7-250x150.jpg)
Благодійність завжди була властива українському народу! Це ще раз підтвердив сьогодні, 19.08.2022 року, мешканець с. Рівне Деренжи Віктор Васильович, яким було здійснено благодійну справу, а саме передано кімнатне взуття власного виробництва для чоловіків та жінок похилого віку, які проживають у Територіальному центрі соціального обслуговування (надання… Докладніше