Привітання Тарутинського селищного голови Сави ЧЕРНЄВА зі святом Успіння Пресвятої Богородиці
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/118156299_315599129688389_2395395938238603983_n-250x150.jpg)
ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТА ГОСТІ ГРОМАДИ! Щиро вітаю вас зі святом Успіння Пресвятої Богородиці! В цей день згадують Богородицю Діву Марію, яка протягом двох тисяч років є ідеалом християнки, матері, жінки. Сьогоднішнє свято – не свято смерті, це – свято радості, урочистий момент переходу Діви Марії… Докладніше