До уваги бджолярів!
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/05-1-250x150.jpg)
У разі виникнення бажання займатись бджільництвом, таку пасіку потрібно зареєструвати. Пасіка підлягає реєстрації за місцем проживання фізичної особи або за місцезнаходженням юридичної особи, яка займається бджільництвом, у сільських, селищних, міських радах після видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки територіальним органом Державної служби України з питань безпечності… Докладніше