В новий навчальний рік – з єдиною мрією і сподіваннями
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/Image00001-1-250x150.jpg)
Сьогодні Тарутинський селищний голова Сава Чернєв , секретар селищної ради Анетта Куракова та секретар виконкому селищної ради Олена Абрамова взяли участь у серпневій конференції освітян Тарутинської громади. З вітальними словами до педагогічних працівників Тарутинщини звернулися селищний голова Сава Чернєв та начальник відділу освіти, молоді та… Докладніше