Тренер Тарутинської  ДЮСШ Степан Ростя став майстром спорту з пауерліфтингу

Друк

11-12 вересня у м.Одеса проводився «Кубок Чорного моря» з пауерліфтингу  під егідою Глобального Союзу Пауерліфтингу в Україні. Це —

силовий вид спорту, у якому спортсмен долає вагу.

Дебютантом Кубку Чорного моря був тренер Тарутинської ДЮСШ, житель с.Підгірне Степан Ростя. Наставник Степана – визнаний майстер з пауерліфтингу Ігор Квасевич, вчитель фізичного виховання Серпневського навчально-виховного комплексу.

С.Ростя виступив у ваговій категорії 140 кг та виконав жим штанги лежачи спочатку вагою 170 кг, а потім - 190 кг. Таким чином він завоював звання майстра спорту з пауерліфтингу та став кращим у абсолютному заліку.

Вітаємо Степана та його тренера з досягненням! Адже у спорті завжди виграють найсильніші. Завдяки своїй завзятості, працьовитості і прагненню здобути бажаного ви перемогли. Бажаємо подальшого спортивного розвитку та досягнення максимальних висот!