Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій селищної ради
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/Image00011-200x150.jpg)
У середу, 16 червня, під головуванням Тарутинського селищного голови Сави Чернєва та за участю заступників селищного голови В.Дундера і І.Долгорука відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій селищної ради. Комісія з питань ТЕБ та НС розглянула нагальні питання з дотримання техногенно-екологічної безпеки… Докладніше