Вони були перші. Тарутинський Центр зайнятості направив на курси безробітних
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/2-06-200x150.jpg)
Першими ластівками в березні місяці в нас були аргонщики, які проходили за спеціальністю «Ручне аргонодугове зварювання неплавким вольфрамовим електродом» у Одеському центрі професійно-технічної освіти. Також першим на курс «Оператор безпілотного літального апарату (дрону)» було направлено безробітного Олександра, який повернувся після навчання з масою позитивних емоцій,… Докладніше