Свято Останнього дзвоника в Тарутинській школі
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/20210529_092314-200x150.jpg)
Наприкінці навчального року в загальноосвітніх навчальних закладах традиційно проводиться Свято Останнього дзвоника. Воно завжди є дуже особливим для випускників шкіл. Саме таким особливим – хвилюючим, зворушливим, трепетним – став Останній дзвоник для 24 випускників Тарутинського НВК, який відбувся сьогодні, 29 травня 2021 року. Пандемія коронавірусу внесла… Докладніше