НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ТАРУТИНСЬКОЇ ГРОМАДИ ВСТАНОВЛЕНІ ПОПЕРЕДЖУВАЛЬНІ ЗНАКИ
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/447282284_1146951159886511_5097378838768255659_n-250x150.jpg)
4 червня 2024 року головним інспектором відділу ОНПР та ЗЦЗ Болградського районного управління ГУ ДСНС України у Одеської області Олексадром Кахчі у присутності заступника Тарутинського селищного голови Олексія Судака, головного спеціаліста сектору з питань цивільного захисту, оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та охорони праці… Докладніше