В ТАРУТИНСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ ВІДБУЛОСЬ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ VIII СКЛИКАННЯ

Друк

Сьогодні під головуванням секретаря Тарутинської селищної ради Анетти Куракової відбулось пленарне засідання чергової 48-ї сесії Тарутинської селищної ради VIII скликання.

У засіданні взяли участь: депутати Болградської районної ради Олександр Павлов, Марія Горєлко, заступник селищного голови Олена Сілоч, секретар виконавчого комітету селищної ради Олена Абрамова, керівники та працівники структурних підрозділів селищної ради.

Депутати розглянули 45 питань порядку денного пленарного засідання, які були попередньо розглянуті на засіданнях постійних комісій  та рекомендовані для затвердження на пленарному засіданні.

У ході сесії затверджений звіт про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Тарутинська центральна лікарня» за 2023 рік; затверджений акт безоплатного приймання-передачі Квадрокоптера на потреби прикордонної комендатури швидкого реагування; створена аукціонна комісія та затверджене положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності в 2024 році.

З метою ефективного використання об’єктів комунальної власності прийнято рішення щодо приватизації об’єкту нерухомого майна комунальної власності: адміністративної будівлі, яка розташована в с.Рівне.

Для забезпечення потреб воєнного стану прийнято рішення про примусове відчуження майна комунальної власності в умовах воєнного стану.

Також внесені зміни:

- до рішення Тарутинської селищної ради від 15.03.2024 № 3068-VIII «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області, які підлягають приватизації в 2024 році»;

- до Комплексної програми підтримки та інтеграції внутрішньо переміщених осіб в Тарутинській територіальній громаді   на 2023-2024 роки;

- до рішення Тарутинської селищної ради від 18.12.2020 р. № 35-VIII «Про затвердження структури, загальної чисельності виконавчих органів апарату Тарутинської селищної ради»;

- до рішення Тарутинської селищної ради від 22 грудня 2023 року № 2952-VIII «Про місцевий  бюджет Тарутинської територіальної громади  на 2024 рік».

Крім того, депутати розглянули та прийняли рішення з ряду земельних питань, розгляд яких дозволений чинним законодавством.

 

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.