УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ НОВОЇ АМБУЛАТОРІЇ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ В СЕЛИЩІ ТАРУТИНЕ

Друк

5 квітня в селищі Тарутине відбулась гарна подія – урочисте відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Це дійсно гарна подія, адже створені можливості для отримання якісних медичних послуг в комфортних умовах для майже 22 тисяч мешканців Тарутинської громади.

В непростих умовах воєнного стану в нашій країні, керівництво Тарутинської селищної ради вирішує важливі питання соціальної сфери, у тому числі і покращення медичного обслуговування населення громади. 

Завдяки турецькому німецькій організації з надання екстреної медичної допомоги «Action Medeor» та міжнародному фонду допомоги розвитку Блакитного Півмісяця «ІВС» в Тарутине за нетривалий час побудова та обладнана сучасна амбулаторія сімейної медицини на 10 робочих місць.

На відкриття амбулаторії завітали почесні гості: Abdurrahman TEMELLI, директор Турецького міжнародного фонду Mavi Hilal, IBC в Україні, Burhan DÜLGER, координатор Турецького міжнародного фонду Mavi Hilal, IBC в Україні, Agasi MAMADLI регіональний представник та адміністратор IBC, Action Medeor в Молдові, Альона КУРДОГЛО, менеджер проєкта Action Medeor і IBC в Молдові та Україні, Ірина КОРЧЕВСЬКА менеджер проєкта Action Medeor в Україні, заступник начальника медичного управління при Департаменті охорони здоров’я Одеської ОВА Надія ВОЛОДІНА, голова Болградської РВА Михайло ШАРАФАНЕНКО.

Захід відбувся за участі лікарів та медичного персоналу Тарутинського центру первинної медико-санітарної допомоги та Тарутинської лікарні, мешканців громади.

Урочисте відкриття амбулаторії розпочалося виконанням Гімну України.      

Учасники урочистостей хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих захисників України.

Селищний голова Сава Чернєв та поважні гості у своїх вітальних промовах подякували усім, хто доклав чималих зусиль та зробив внесок у цю важливу спільну справу, за підтримку та розвиток медицини Тарутинщини.

За вагомий внесок у розвиток Тарутинської територіальної громади, за допомогу у покращені умов надання медичних послуг мешканцям селища Тарутине, матеріально-технічне забезпечення закладів охорони здоров’я очільник громади вручив Подяки Тарутинської селищної ради Abdurrahman Temtlli, Burhan Dülger, Альоні Курдогло, Ірині Корчевській. Також оголошені Подяки Дмитру Чапіру, голові постійної комісії Одеської обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики і Сергію Шутову,  директору благодійного фонду «Шляхетна справа».

Право розрізати стрічку на честь відкриття Тарутинської амбулаторії загальної практики сімейної медицини було надано: Саві Чернєву, Михайлу Шарафаненко, Abdurrahman Temtlli, Burhan Dülger, Альоні Курдогло.

По завершенню урочистостей усі присутні мали можливість відвідати амбулаторію та ознайомитися з умовами, які тут створено для надання медичних послуг.

Вітаємо жителів нашої громади та медичний персонал Тарутинського ЦПМСД зі значною подією. Бажаємо усім мирного неба над головою, міцного здоров'я і щоб нову амбулаторію наші жителі відвідували лише у цілях профілактики.

Висловлюємо подяку Захисникам України за можливість жити, працювати та розвиватися!

Ми будуємо, ми відкриваємо, ми реалізовуємо – і таким чином, показуємо незламність українського народу!                                                       

Слава Україні!

 

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.