Звернення начальника Болградської РВА Геннадія БАМБУРИ

Друк


Шановні мешканці Болградського району!

26 січня внаслідок масованого ракетного удару з боку російської федерації є влучання та пошкодження декількох об’єктів енергетичної інфраструктури в Одеській та інших областях України, тому наразі є значні проблеми з електропостачанням.

Енергетики вже приступили до ремонтних робіт, але усунення пошкоджень займе певний час.

У випадках відсутності електроенергії об'єкти критичної інфраструктури і соціальної сфери будуть підключені до генераторів.
Прошу усіх поставитись з розумінням до ситуації яка склалася з енергопостачанням.

На сьогоднішній день в громадах Болградського району працюють 29 стаціонарних «Пунктів Незламності», які готові надати допомогу мешканцям громад у разі відключення електро і теплопостачання та забезпечать зв’язком, у разі тривалих аварійних відключень. Усі пункти забезпечені генераторами, де мешканці мають можливість підживити мобільні пристрої, відпочити та зігрітися. «ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ» Болградського району працюють цілодобово (таблиця додається).

Шановні мешканці району! Повітряна тривога триває. Не ігноруйте власну безпеку, перебувайте в укриттях та віримо в ППО. Влада та енергетики роблять усе можливе для ліквідації наслідків ворожого удару.

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ!

ВІРИМО В ПЕРЕМОГУ!

Начальник
Болградської районної військової адміністрації
Геннадій БАМБУРА


Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.