Забезпечена стабільна робота ще двох закладів КНП «Тарутинський ЦПМСД»
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/120123-ЦПМСД-250x150.jpg)
За кошти, що були виділені з місцевого бюджету комунальному некомерційному підприємству «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги», закуплені 3 генератори для підрозділів цього підприємства. В умовах воєнного стану безперебійне електропостачання у медичних закладах є запорукою збереження життя пацієнтів, що особливо важливо, коли кожне українське місто та… Докладніше