Виїзний прийом громадян в смт Серпневе
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/0-02-05-9d740b344fc44ffa9054d0cb342d744f382ded5d6cbd729346b97d571a9dff08_799d4e18c0f63eb5-250x150.jpg)
25 січня Тарутинський cелищний голова Сава Чернєв провів виїзний прийом громадян у Серпневському старостинському окрузі за участю секретаря виконавчого комітету селищної ради Олени Абрамової, заступника селищного голови Олени Сілоч, працівників фінансового управління, юридичного відділу, відділу земельних ресурсів, спеціаліста з питань внутрішнього аудиту. Під час прийому… Докладніше