Відбулося засідання комісії з питань ТБНС селищної ради
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/0-02-05-871b312a45f3570d55ad7c6d011efe883b8eddc356a0896db35f1d8d04537ab8_82595cc31972c374-250x150.jpg)
Під головуванням Тарутинського селищного голови Сави Чернєва 30 січня 2023 року відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Тарутинської селищної ради. Начальник 35 державної пожежно-рятувальної частини ГУ України ДСНС Станіслав Стєрхов поінформував присутніх про стан протипожежного водопостачання в населених пунктах громади. … Докладніше