1 січня 2023 року 100 річний ювілей відзначає ветеран Другої світової війни мешканець смт Тарутине Василь Степанович Хомиженко

Друк

Сьогодні, 1 січня 2023 року 100 річний ювілей відзначає ветеран Другої світової війни мешканець смт Тарутине Василь Степанович Хомиженко.

З нагоди цієї знаменної дати Тарутинський селищний голова Сава Чернєв, голова Ради ветеранів Тарутинської громади Зоя Лаврека та начальник відділу культури та туризму селищної ради Ніна Шишкова привітали ювеляра з Днем народження.

Звертаючись до ювіляра, селищний голова Сава Чернєв сказав: «Мені випала велика честь привітати Вас з 100-річним ювілеєм не тільки особисто від себе, а насамперед від усіх жителів громади, депутатського корпусу та виконкому селищної ради. Люди Вас дуже цінують і поважають як чесну, дуже працьовиту та скромну людину». Селищний голова побажав Василю Степановичу міцного здоров’я, мирного неба, енергії і бадьорості, життєвої наснаги.

Сава Чернєв вручив В.Хомиженко подарунок від Тарутинської громади – сертифікат на 100 тисяч грн. – відповідно до кількості років ветерана.

Зі щирими побажаннями долучилися до привітань ювеляра голова Ради ветеранів Тарутинської громади З. Лаврека та начальник відділу культури та туризму селищної ради Н.Шишкова.

Прожити цілий вік дано не кожному. Василь Степанович став свідком багатьох історичних подій. За плечима — непрості роки дитинства та юнацтвав в Румунській Бесарабії, воєнні роки та полон, відбудова держави після війни. Василь Степанович — взірець для всіх поколінь, приклад патріотизму та любові до рідного краю, великий трудівник, дуже відповідальна та чемна людина. Не дивлячись на поважний вік ювеляр зберігає жагу до життя, оптимізм, та дуже добре памятає події Другої світової війни.

Шановний Василю Степановичу! Сердечно вітаємо Вас з ювілеєм! Бажаємо міцного здоров’я, довгих років щасливого та мирного життя, нехай воно завжди наповнюється радістю від усвідомлення того, скільки важливих справ було зроблено Вами за всі ці роки! Нехай у Вашій родині панує злагода і спокій, а оселя повниться достатком!

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.