Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Друк

З метою забезпечення законних прав та інтересів дітей 14 листопада 2022 року під головуванням Тарутинського селищного голови Сави Чернєва відбулося чергове засідання  комісії з питань захисту прав дитини Тарутинської селищної ради.

Всі питання порядку денного були, попередньо, ретельно вивчені службою у справах дітей Тарутинської селищної ради. Зокрема, комісія розглянули питання щодо  визначення місця проживання малолітніх дітей.

Інформувала по кожному з питань начальник служби у справах дітей Людмила Тануркова.   

В ході засідання було заслухано членів комісії, з’ясовані факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті  рішення в інтересах дітей та згідно чинного законодавства.  

Згідно статті 160 Сімейного кодексу України, місце проживання дитини, яка не досягла 10 років, визначається за згодою батьків. Місце проживання  дитини, яка досягла 10 років, визначається за спільною згодою батьків та самої дитини. У разі якщо  батьки проживають окремо, місце проживання дитини, яка досягла 14 років, визначається нею самою.  Якщо мати та батько, які проживають окремо, не дійшли згоди щодо того, з ким із них буде проживати малолітня дитина, спір між ними може вирішуватися органом опіки та піклування або судом.

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.