Привітання Тарутинського селищного голови Сави ЧЕРНЄВА з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/bccf8b2dfb40bc28ede27997b5670ef6-250x150.jpg)
Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку! Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом! Без сучасного зв’язку, широкого застосування новітніх комунікаційних та інформаційних технологій неможливе ефективне управління державними справами і виробництвом, успішна ділова діяльність, поліпшення умов життя людей. Сьогодні на вас покладено надзвичайно важливе завдання –… Докладніше