Ремонт ділянки дороги місцевого значення «Ярове-Рівне-Лужанка»
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/IMG-af600beab6f75a46b7a06d8189760374-V-250x150.jpg)
Враховуючи вкрай незадовільний стан дороги місцевого значення С162303 «Ярове-Рівне-Лужанка», Тарутинський селищний голова Сава Чернєв у 2021 році звернувся до депутатів селищної ради з ініціативою виготовлення проекту документації на капітальний ремонт даної ділянки дороги. Депутати підтримали селищного голову, проект був виготовлений. Але теперішня ситуація в країні… Докладніше