Відбулося засідання комісії з розгляду заяв громадян із надання одноразової грошової матеріальної допомоги

Друк

11 листопада 2022 року в Тарутинській селищній раді під головуванням секретаря селищної ради Анетти Куракової відбулось засідання комісії із надання одноразової грошової матеріальної допомоги за рахунок коштів селищного бюджету.

Під час розгляду документів, наданих заявниками, комісією враховані висновки, зазначені в довідках, виданих закладами охорони здоров’я, актах обстеження матеріально-побутових умов проживання заявників та обставини, в яких перебуває родина.

Розглянувши та обговоривши подані заяви, комісія прийняла відповідні рішення щодо надання матеріальної допомоги мешканцям громади:

- на лікування та придбання медикаментів – 15 чол.;

- 7 родинам, що перебувають у складних життєвих обставинах та скрутному матеріальному становищі, у тому числі: одному учаснику бойових дій та одній родині з числа внутрішньо переміщених осіб;

- на поховання жителів Тарутинської громади, які на момент смерті ніде не працювали – 2 чол.

Також до Дня людей з обмеженими фізичними можливостями буде надана матеріальна допомога 110 мешканцям громади з інвалідністю по 1000 грн. кожному.
По всім зверненням громадян комісією прийняті позитивні рішення.

Пропозицію комісії з розгляду заяв громадян із надання одноразової грошової матеріальної допомоги буде винесено на розгляд виконавчого комітету Тарутинської селищної ради, засідання якого відбудеться 24 листопада 2022 року.

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.