Селищний голова провів робочу нараду з надання допомоги особам, які опинились в складних життєвих обставинах
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-1-1-200x150.jpg)
У зв’язку з перебуванням певних категорій громадян Тарутинської громади у скрутному становищі селищний голова Сава Чернєв запропонував надати допомогу пенсіонерам, інвалідам та самотньо проживаючим особам, які опинились в складних життєвих обставинах. Сьогодні селищний голова провів робочу нараду з заступником голови О.Сілоч, начальником фінансового управління селищної… Докладніше