Проведено профілактичний рейд «Діти вулиці» у смт Березине, с. Красне
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/изображение_viber_2022-02-14_16-26-30-591-84x150.jpg)
14.02.2022 року службою у справах дітей Тарутинської селищної ради спільно з інспектором ювенальної превенції Болградського РВП, з метою попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, правопорушень серед неповнолітніх, створення належних умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї, був проведений профілактичний рейд « Діти… Докладніше