Викладання християнської етики в закладах освіти Тарутинської громади
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-1-200x150.jpg)
Тарутинським селищним головою Савою Чернєвим ще на початку своєї діяльності, як голови громади, було запропоновано впровадження викладання в закладах освіти курсу християнської етики. Саме таку задачу селищний голова поставив перед начальником відділу освіти, молоді та спорту селищної ради Оксаною Кушнір під час призначення її… Докладніше