СЕРГІЙ ГРИНЕВЕЦЬКИЙ ПРОІНСПЕКТУВАВ ГОТОВНІСТЬ ДО ВІДКРИТТЯ ПІСЛЯ КАПРЕМОНТУ КАРДІОЛОГІЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ КЛІНІЧНОЇ ЛІКАРНІ №10

Друк

Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький ознайомився з ходом реконструкції кардіологічного відділення Одеської міської клінічної лікарні №10 та проінспектував готовність до відкриття після капремонту.

Директор Одеської міської клінічної лікарні №10 Денис Себов детально розповів голові облдержадміністрації про ті позитивні зміни, які й надалі відбувають у медичному закладі: зокрема, проведено капітальний ремонт приміщень зі створенням блоку інтенсивної терапії кардіологічного профілю на 6 ліжок, відділення інтервенційної кардіології та реперфузійної терапії на 40 ліжок, створено відділення хірургії одного дня та медичний медіа-центр.

«Основна мета роботи нашої кардіологічної служби – надання екстреної медичної допомоги при судинних катастрофах – гострому інфаркті міокарда та гострому інсульті та цілодобового виконання своєчасних життєрятуючих ендоваскулярних втручань» - сказав Директор Одеської міської клінічної лікарні №10.

На сьогодні, зазначив Денис Себов, в штаті персоналу лікарні є спеціалісти, які спроможні працювати на сучасному радіологічному обладнанні - лікарі рентгенологи, інтервенційні кардіологи та рентгеноваскулярний хірург. І вагомою перевагою приміщення рентгенопераційної та палати інтенсивної терапії знаходяться в безпосередній близькості з іншими службами відділення екстреної та невідкладної допомоги, інсультним блоком та сполучені з ними переходом.

«Цього року з'являється новий пакет медичних послуг — Служба хірургії одного дня. Це так звана хірургія одного дня принципово нова технологія надання медичної допомоги, в рамках якої пацієнту проводяться деякі види оперативного втручання, після яких він виписується протягом однієї доби. Служба медичної реабілітації представлена залою медичної реабілітації, кабінетами ерготерапії та фізичної терапії, яка направлена на ефективне раннє стаціонарне та амбулаторне реабілітаційне лікування хворих після гострих захворювань нервової системи опорно-рухового апарату. Хочу повідомити, що Програмою медичних гарантій на 2022 рік та договором з Національною службою здоров’я України передбачено фінансування зазначених служб окремими пакетами та дозволить надавати медичну допомогу пацієнтам з більш ефективною та оптимальною витратою ресурсів» - сказав Директор Одеської міської клінічної лікарні №10 Денис Себов.

«Питання підтримки сфери охорони здоров’я і доступ одеситів до усіх послуг лікарів ці питання були важливими в усі часи та під час чергової пандемії COVID-19, вони набули особливого значення. Наприклад, минулого року, в рамках програми Президента «Велике Будівництво» в Одеській області капітально відремонтовано та введено в експлуатацію 11 приймальних відділень в лікарнях міста і області, серед яких до речі, і Міська клінічна лікарня №10. Відкрито нове приймально-діагностичне відділення, організоване згідно з сучасними міжнародними вимогами до екстреної та невідкладної медичної допомоги.

Встановлено найсучасніше медичне обладнання - КТ, рентген апарат, УЗД, ендоскопічні стійки. І сьогодні оглянувши кардіологічне відділення переконався, що всі ремонті роботи проведені якісно з урахуванням потреб пацієнтів» - сказав голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький.

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.