Учениці Тарутинського НВК посіли ІІ-ІІІ місця у обласній олімпіаді з інформаційних технологій

Друк

12 лютого 2022 року на базі Одеського національного технологічного університету на факультеті комп'ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту відбувся ІІІ етап (обласний) Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій. В олімпіаді взяли участь учениці Тарутинського навчально-виховного комплексу, переможниці районної олімпіади з інформаційних технологій, які представляли Болградський район. 19 лютого стали відомі результати обласної олімпіади. Серед 35 учнів Одеської області - учасників олімпіади, учениці Тарутинського НВК посіли три призових місця: Мераджи Марія (9кл.) – ІІ місце, Бахчиванжи Надія (9кл.) – ІІІ місце та Кравченко Ангеліна (8кл.) – ІІІ місце. Наші дівчата поступились тільки учню Одеського ліцею «Приморський».

Щиро вітаємо учениць Тарутинського НВК  та їх вчителів Тетяну Фучеджи і Марину Малєнкову з високими досягненнями у обласній олімпіаді! Бажаємо міцного здоров'я, успіхів у навчанні, натхнення та подальших перемог.

З результатами ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій можно ознайомитись за посиланням: https://static.klasnaocinka.com.ua/uploads/editor/9324/759894/sitepage_38/files/8_9_protokol_it_2022_.pdf.

 

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.