Міністерство соціальної політики оголошує проведення конкурсу на кращий соціальний проєкт/ініціативу «Будуємо країну без бар’єрів разом!»

Друк

 

У важких життєвих обставинах складно зорієнтуватися та знайти свій шлях, зробити перший крок для руху в сторону якісних змін і перетворень. Але поруч так багато людей, які змогли знайти в собі внутрішні сили та мають неймовірний життєвий досвід, яким готові поділитися. Ми маємо на меті створити платформу, де були би зібрані найкращі соціальні ініціативи та проекти.

На виконання Плану заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбарєрного простору в Україні на період до 2030 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.08.2021 № 883-р, Міністертво соціальної політики України оголошує проведення конкурсу на кращий соціальний проєкт/ініціативу.

Метою даного проєкту є виявлення найкращих ініціатив та успішних кейсів, реалізованих в громадах на території України фізичними особами, громадськими та релігійними організаціями, впровадження кращих практик врядування на державному рівні й на місцях через принципи прозорості, справедливості, рівності, гласності, верховенства права та прав людини. Щоб взяти участь у конкурсі потрібно заповнити відповідні форми та до 7 лютого 2022 року надсилати їх на адресу initiate_msp@ukr.net.

За результатами поданих даних буде створено єдиний портал ініціатив, успішних кейсів, сформовано базу партнерів та громадських діячів, а також визначено та відзначено громаду з найкращими практиками врядування в соціальній сфері.

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ В КОНКУРСІ ПРОЄКТНИХ ІНІЦІАТИВ
МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ
«БУДУЄМО КРАЇНУ БЕЗ БАР’ЄРІВ РАЗОМ»

ПІБ учасника:
Місце роботи, посада:
Назва установи/організації
Контакний номер телефону

КАТЕГОРІЯ (залишити необхідне):

– освіта в соціальній сфері;
– медичне забезпечення соціальних категорій населення;
– ІТ сервіси для поліпшення надання соціальної послуги; – культура/мистецтво для реалізації соціальних потреб громадян;
– правове забезпечення;
– соціальне (соціальновідповідальне) підприємництво;
– державне врядування (найкраща практика органу місцевого самоврядування для забезпечення осіб з інвалідністю, постраждалих від домашнього насильства, одиноких, літніх людей послугами); – реабілітація / оздоровлення;
– спорт;
– наукові розробки та дослідження, корисні моделі.

Назва ініціативи/проекту:
Проєкт/ініціатива реалізована (так/ні):
Опис:
Мета:
Вплив ініціативи на розвиток соціального середовища:

Заповнену форму надсилати за адресою: initiate_msp@ukr.net

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.