Селищний голова провів чергову апаратну нараду
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/Image00001-9-200x150.jpg)
13 грудня 2021 року Тарутинський селищний голова Сава Чернєв провів чергову апаратну нараду за участю заступників селищного голови О.Сілоч та І.Долгорука. Керівники КНП «Тарутинська центральна лікарня» та «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги», посадові особи селищної ради поінформували про проведену роботу за попередній… Докладніше